AKTUALNOŚCI

2010-09-22  18:35:00  

Ekipa filmu o blogerach pt. „Blogersi” uruchomiła oficjalny fanpage w serwisie Facebook.com - http://www.facebook.com/pages/Blogersi/145951565443088

Na profilu publikowane są zdjęcia, wieści z planu, zainteresowani mogą dyskutować o filmie i blogosferze z innymi internautami oraz twórcami filmu.

W filmie występują nie tylko najpopularniejsi polscy blogerzy, których wpisy czytają tysiące internautów, ale także przedstawiciele szeroko pojętego świata mediów i Internetu.

- Efektem licznych spotkań będzie film o polskiej blogosferze, pokazujący po raz pierwszy w ten sposób w Polsce blogerów i próbujący odpowiedzieć na pytanie, czy blogerzy to dzisiaj „V władza” w Polsce? – mówi Jarek Rybus, pomysłodawca i producent filmu.

Zapowiedź realizacji filmu o polskich blogerach spotkała się z dużym zainteresowaniem mediów i oczywiście samych blogerów, którzy po raz pierwszy będą mieć szansę pokazać się w ten sposób na ekranie.

Producentem filmu jest Unipublica.com, reżyserem Jarek Rybus. Współproducentem jest Glockfilm. Za zdjęcia odpowiada Michał Glock, laureat festiwalu Nurt i Konrad Chmielnicki. Montaż: Damian Kuligowski. Muzyka: m.in. Michał Chałubek.

www.blogersi.com.pl

mikroblog: http://blogersi.blip.pl

Oficjalny fanpage:

http://www.facebook.com/pages/Blogersi/145951565443088